Logo

Skoda Oktavia

Број на оглас: 3039029 | Објавен на: 14.10.2018, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2008

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Regestrirana cela godina
2008 godina
Klima, servisirana
Vo odlicna vozna sostojba
Za povece informaci na tel 076 554 812

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iveko