Logo

Опрема за пекарство

Број на оглас: 3039084 | Објавен на: 11.10.2018, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Се продава опрема за пекара

Луминатор за тесто
Комора за стасување на тесто
Дупли фурни за печење
Тепсии за печива
Работни маси
Плински шпорет

Контакт: 078720506

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач