Logo

Odlicen stan full opremen

Број на оглас: 3039117 | Објавен на: 30.06.2020, 15:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Дрва

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Североисток

Адреса: Страшо Пинџур Богданци

Цена: 35.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan ,full opremen,.
LOKACIJA: do ambulantata vo Bogdanci
-hodnik
-salon so kujna i trpezarija
-balkon
-spalna soba
-kupatilo
-podrum
parking pred samata zgrada
stanot se prodava full opremen kako sto se gleda na slikite.


 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 zoki