Logo

VW POLO 1.4 BENZIN ( CH)

Број на оглас: 3039263 | Објавен на: 21.10.2018, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E DONESENA OD ŠFAJCARSKA 🇨🇭🇨🇭🇲🇰🇲🇰 SO PLATENI SITE DAVAČKI DO REG SERVISNA KNIŠKA REALNI KLM KLIMA MOTOR RABOTAT MNOGU DOBRO KOLATA E STEGNATO BEZ NIKAKVI INTERVENCIJ MNOGU ČUVANO MOZE DA SE VIDI I PROBA VI SEKOE VREME

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Dudi

Потврден огласувач