Logo

Fiat dukato ducato

Број на оглас: 3039409 | Објавен на: 09.10.2018, 08:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiat ducato top sostojba registrirana do 05.08.2019 pali vozi! So b kategorianse vozi!

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач