Logo

VW Tuareg 2004g 2.5dizel

Број на оглас: 3039445 | Објавен на: 12.11.2018, 10:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 128 kw / 174 ks

Цена: 5.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Tuareg,odlicna sostojba,dizel,klima,avtomatik,shiber,koza,mahagoni
Djipot e servisiran,smeneto ulje filtri pred 1 mesec
Na Bg tablici
Simon 075270219

 Скопје    Општина: Сопиште

Прати Е-Маил

 Simon

Потврден огласувач