Logo

HONDA MTX 125 so dokumenti

Број на оглас: 3039642 | Објавен на: 17.12.2018, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1985

Модел: MTX

Километри: 35000

Цена: 850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Broj za kontakt - 077 592 301

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Vitan

Потврден огласувач