Logo

Gorilnik na pregoreno ulje

Број на оглас: 3039715 | Објавен на: 24.05.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava gorilnik na pregoreno ulje cena 650 evra. Rezervar od 2 tona 300 evra. Cenata e fiksna. 070/ 234-987

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач