Logo

Еж климер

Број на оглас: 3039761 | Објавен на: 16.10.2018, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Исправен поволно со две нивоа на приклучок за поголем трактор

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач