Logo

Bandazi za opel meriva 15" i 16" so gimi

Број на оглас: 3040047 | Објавен на: 16.11.2018, 08:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumski bandazi 15" so gumi so 5 srafa

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 TIM AUTO

Потврден огласувач