Logo

MERCEDES BENZ 1834

Број на оглас: 3040105 | Објавен на: 09.10.2018, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


SE PODAVA MERCEDES 1834
GODINA : 1995
PRIKOLKA SCHMITZ GOTHA
GODINA 2003
VO ODLLICNA SOSTOJBA
DOLZINA: 7.40
SIRINA :2.56
VISINA :2.80
ISTITE DIMENZII GI IMA I KAMIONOT
NOSIVOSTA NA PRIKOLKATA E 11 TON
NOSIVOSTA NA KAMIONOT E 12 TON

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 IBRAHIM

Потврден огласувач