Logo

VW TIGUAN 2.0 Tdi 4 x 4

Број на оглас: 3040165 | Објавен на: 20.02.2019, 10:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Tiguan

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 10.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Volkswagen Tiguan 2.0 tdi 4x4
odliocen i mnogu dobro zacuvan
kupen e vo Porsche i e kako nov
so full oprema
kozni sedista
kozen vollan
novi gumi
registriran do juli 2019 so
zelen karton
poveke info 071342316

 B M W

Потврден огласувач