Logo

PASSAT 5 1.9 TDI 2001god.

Број на оглас: 3040268 | Објавен на: 14.11.2018, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT 5 1.9 TDI 74 kw
So ful oprema.
Mob za kontakt.
078/470-087.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач