Logo

Se prodava kompresor so dva klipa

Број на оглас: 3040291 | Објавен на: 26.06.2019, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Kompresorot e racno napraven so dva klipa ... 120 litarski ... idealen za vo vulkanizer ili za avtoperalna...

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Mihajlo

Потврден огласувач