Logo

Opel corsa 1.2

Број на оглас: 3040314 | Објавен на: 20.10.2018, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata se prodava hitno
Plin atestiran
Kolata e registrirana
Dzvonete na ovoj broj 075 892 715

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 ,.,.,.,

Потврден огласувач