Logo

Baotijan 50cc

Број на оглас: 3040316 | Објавен на: 23.01.2019, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava baotijan vespa 50cc 4t
Motorot se prodava hitno
Ima mesto za dogovor
075 892 715

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 ,.,.,.,

Потврден огласувач