Logo

Ford Escort 1.6

Број на оглас: 3040319 | Објавен на: 13.12.2018, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo solidna sostojba
Dzvonete na ovoj broj 077 741 583

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 ,.,.,.,

Потврден огласувач