Logo

Mercedes E220 CDI

Број на оглас: 3040324 | Објавен на: 13.10.2018, 22:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba
Registriran
Promeneto maslo i filtri
Avangard oprema

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач