Logo

MASI I STOLICI - restorantski

Број на оглас: 3040358 | Објавен на: 16.10.2018, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Екстра-квалитетни маси и столици од кувана бука. Одлична изработка и ергономија.
Масите се со димензија метар на метар.
- 10 маси по 100 евра
- 8 столици со рачки за крепење по 35 евра
- 32 столици без рачки по 35 евра

ЈАВЕТЕ СЕ КАЈ НОНЕ 070 212 914 за повеќе информации.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Jovanco

Потврден огласувач