Logo

Protocna cesma so tush nova

Број на оглас: 3040378 | Објавен на: 20.10.2018, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Вид на оглас: Се продава


Cesmata e nova cena 1800den

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 klime

Потврден огласувач