Logo

Kapacinja za ventili

Број на оглас: 3041146 | Објавен на: 24.01.2019, 20:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Odgovaraat na site standarsni ventili od tocaci, motori i koli. Prakjam po kargo niz cela Makedonija

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач