Logo

Ливадски Мед / Livadski Med

Број на оглас: 3041280 | Објавен на: 28.06.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


100% природен ливадски мед
Собран од: Драка (Paliurus aculeatus), Багрем, Детелина и др. ливадски цветови.
Локација: во близина на Свиланово, Кочанско
Година: 2018

  Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач