Logo

iPhone 5

Број на оглас: 3041303 | Објавен на: 12.11.2018, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 5

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 90 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 2 iPhone 5 (16GB) white
Cena za dvata iPhoni 170€

Tel: 071/567-300

 xXx

Потврден огласувач