Logo

Apple Macbook Pro 12,1 od Germania 2016/17

Број на оглас: 3041340 | Објавен на: 21.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Apple

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 11 - 12 инчи

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


RABOTEN 3 SATI.
Cena 850 Eura

2.7 GHz Intel Core i5 (I5-5257U)
256 SSD
8GB Ram,
Retina ekran 2560x1600
Bateria raboti 10-12 sati

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Vasil Petrovski

Потврден огласувач