Logo

KROJAC ZA IVERICA SELCO EB70

Број на оглас: 3041440 | Објавен на: 16.12.2018, 09:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.400 €
18.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii na mob. 070 382381

 Ivan

Потврден огласувач