Logo

Jaguarxf 3.0 dizel luxyri

Број на оглас: 3041484 | Објавен на: 12.10.2018, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: XF

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jaguar 3.0 so ful oprema

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач