Logo

Masina za lingben 125cc ZA DELOVI kompletna.

Број на оглас: 3041552 | Објавен на: 01.11.2018, 18:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Lingben 125cc

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Masina za lingben 125cc ZA DELOVI kompletna - guma so bandaz ,kais nov, lameli novi, alanser, magnet idr.. MOZE I POSEBNO NA DELOVI !!

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Dare

Потврден огласувач