Logo

Guma mishelin 185.55.15 zacuvana

Број на оглас: 3041599 | Објавен на: 06.04.2019, 08:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Edna guma mishelin M+S 185.55.15 ne e kriva izvadena e od kola sega posto drugata ja skinav na zelezo bea par dve gumi..ima dobra sara

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач