Logo

VW Golf 6 2.0tdi

Број на оглас: 3041733 | Објавен на: 18.01.2019, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 9.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Vw golf 6 , 2.0tdi 140hp , racen menuvac 6 brzini , 171,000km .

Prv sopstvenik vo MK , servisirana vo ovlasten servis so servisna kniska.

Kontakt
071304671

071304671

071304671

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач