Logo

ww jetta

Број на оглас: 3041944 | Објавен на: 10.12.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 9.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ODLICNO sacuvan perfectno domakinsko kola

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач