Logo

Mercedes 12 13

Број на оглас: 3041972 | Објавен на: 02.02.2019, 04:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamjonot e vo odlicna sostojba registriran do 23 08 2019 colovni gumi moze da se vide vo sekoe vreme

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач