Logo

PASSAT 1.9 TDI 131 KS 2001G audi.pasat.bora.bolf

Број на оглас: 3041983 | Објавен на: 15.10.2018, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.390 €
3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Paasat 1.9 tdi 131 ks 2001god napraven komplet servis .

Registriran di 7 mesec 2019g.

Abs
Airbag
Klimatronik
El stakla
Al bandazi so 80% gumi m-s

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач