Logo

TENKOZIDNO SKELE

Број на оглас: 3041989 | Објавен на: 04.01.2019, 18:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lesno skloplivo skele za fasadi.Skeleto e so 12 vrati,30 sipki i 24 spojki racna izrabotka i opfaca 50 kvadrati. INFO NA 075 936 042 ESTER ZVONI NA 075 936 042 075 936 042

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Tanja

Потврден огласувач