Logo

baram da docuvam staro lice...

Број на оглас: 3041998 | Објавен на: 06.11.2018, 13:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Работа во странство

Пол: Машко

Образование: Останато

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1.000 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


baram da docuvam staro lice za penzija ili kuca… moze da e povratnik od stranstvo ili moze seuste da zivee vo stranstvo''' informacii na 00389/78 416327... viberv

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Slagana

Потврден огласувач