Logo

Prodavam Bel Soncogled 5.5 t

Број на оглас: 3042048 | Објавен на: 03.01.2019, 09:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 57 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam bel soncogled prva klasa, okolu 6 toni, po cena od 57den, moze i na malo se naoga vo c. Romanovce Kumanovo 076 404 570 moze zamena za kola

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 golf

Потврден огласувач