Logo

Tricikl + gratis kafemat

Број на оглас: 3042053 | Објавен на: 25.03.2019, 06:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Triciklot 750eur, masina za kafe profesionalna 450eur.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач