Logo

kTm 125 2t

Број на оглас: 3042152 | Објавен на: 14.11.2018, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: KTM

Вид: Крос/Ендуро

Година: 1998

Модел: 125 2t

Цена: 1.300 €
1.350 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ktm 125 2t full kros ispraven remontiran pali vozi..

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Naumche

Потврден огласувач