Logo

sedište za kombe vito 2006

Број на оглас: 3042192 | Објавен на: 04.03.2019, 07:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam samo zadni 6 sedište od kombe vito 2006 koise na slika. cenata e 1200 evra za site. sedištata se orginal od kombeto štoe na slikite. sekoe sedište se spušta i se vitka ise vadet lesno 1+2,,,,,,1+2,,, za informaci barajteme 078 88 90 93

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач