Logo

S7 staklo

Број на оглас: 3042288 | Објавен на: 14.10.2018, 21:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 180 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


S7 ne menuvan ni ekraan ni nisto se orginal extra cena 180€ za zamenaa so moja doplata a8 ili nekooj dobar tel za parite tel e extra

 Mali

Потврден огласувач