Logo

GOLF 1.9

Број на оглас: 3042339 | Објавен на: 14.04.2019, 07:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vetura i ka kto pajisje:
ABS
ESP
ALARM
Dy çelsa distancer
Klim(manual)
Gomat Michelin
Vetura është e bler prej 1 pronari ne gjermany me cka e verteton libreza,vetura esht e rruajtur si jasht dhe mbrenda shum,ka te ndruara disqet dhe pllakat e frenave,vajin dhe filtrin e vajit,freonin e klimes,urdhroni dhe binduni pa ndrime dhe nuk pergjigjem ne email.
Автомобилот ги има овие додатоци: ABS ESP ALARM Две клинови Далечински (рачен) Michelin Car Tyres се купува од 1 германски сопственик, кој ја потврдува брошурата, автомобилот е заштитен надвор и внатре во многу, има дискови и плочки кочница, филтер за масло и масло, фреон од клими, нарачување и почитување без грешки и не одговарајте на е-пораките.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Burim