Logo

BMW 530d xDrive F10

Број на оглас: 3042567 | Објавен на: 28.11.2020, 15:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 190 kw / 258 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


-2012г BMW 530d xDrive F10
-3.0л турбо дизел, 258кс
-8 брзини автоматски менувач со стептроник
-Со погон на сите 4 тркала
-165000km
-Одлична состојба
-металик нежна црна боја (Sophistograu brillanteffekt metallic)
-Кожен ентериер
-Фул опрема: навигација, задна камера, паркинг сензори, електрично подесување на седишта, греачи на седишта, темпомат, voice control, bluetooth, USB

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач