Logo

СЕ ПРОДАВА Renault Scenic

Број на оглас: 3042620 | Објавен на: 17.01.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 2.381 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


КОЛАТА Е ДОНЕСЕНА ОД ИТАЛИЈА НА МАКЕДОНСКИ ТАБЛИ, СО РЕАЛНИ КИЛОМЕТРИ ПРОВЕРКА КАЈ САКАТЕ, ПОМИНАТА РЕГИСТРАЦИЈА 1.9 DCI
KLIMA, NAVIGACIJA
TEL. ZA KONTAKT 078225945

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Sime

Потврден огласувач