Logo

Se prodava masina za melenje kafe

Број на оглас: 3042869 | Објавен на: 17.07.2019, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za melenje kafe vo odlicna sostojba

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  ..

Потврден огласувач