Logo

Gumi 17 ki

Број на оглас: 3042954 | Објавен на: 20.09.2020, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumi 17 ki
225/45/17
235/45/17
Informacii na 070 490 692-Darko

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач