Logo

OPEL CORSA D 1.3CDTI 5.VRATI 55KW .FULL OPREMA

Број на оглас: 3043088 | Објавен на: 10.12.2018, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


....P R O D A D E N A ...P R O D A D E N A...

...........P R O D A D E N A..........

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач