Logo

MIG/MMA CO2 +Elektro dva vo eden zavaruvanje

Број на оглас: 3043319 | Објавен на: 06.05.2019, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 24.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Најнов модел од днипро професионален полуавтоматски 2во1MIG/MMA уред инвертор Dnipro-M SAB-310. Апаратот има два дисплеја, контрола на брзината на жицата 3 нивоа на MIG режим на заварување, моделот ги спроведува модерните функции: AntiStik HotStart ArcForce VRD со кои се обезбедува сигурен, силен спој што дури и почетник може да го направи.

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  dalibor

Потврден огласувач