Logo

Audi a3 2.0tdi 2006god.sportback

Број на оглас: 3043329 | Објавен на: 17.11.2018, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.400 €
5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2.0 tdi 8 ventili

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivica-Dzandar

Потврден огласувач