Logo

Pecka na peleti koper koristen 1 sezona 6kw

Број на оглас: 3043759 | Објавен на: 12.05.2019, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 27.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Koristena samo 1 sezona kako nova
Odlicna od 40 do 70 kvadrati

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач