Logo

BMW DVA PARA BANDAZI SO GUMI 17!!!MOZE ZAMENA ZA 18KI

Број на оглас: 3043767 | Објавен на: 23.04.2019, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MOZE ZAMENA ZA 18KI BANDAZI ILI POSEBNO SE PRODAVAAT BANDAZI 5x120 17ki 225/45/17a 225/45/17 105 280 eura dvata para
078 833 882 PONUDETE TELEFON!!! 3 GUMI 225.50.17
280 evra dvata para

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 AUDI A4

Потврден огласувач