Logo

Deloven prostor vo Gevgelija

Број на оглас: 3043851 | Објавен на: 22.08.2019, 09:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor od 100m2 vo gevgelija na ulica petar musev br 5 za poveke info. Na 070218185

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Ile

Потврден огласувач